ترجمه مقالات ادبیات فارسی

ترجمه مقاله ادبیات فارسی از فارسی به انگلیسی توسط مترجمان مجرب دانش آموخته مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته ادبیات فارسی انجام می گیرد. این مترجمان موفق شده اند آزمون های مترجمی فارسی به انگلیسی پورتال پویان را با موفقیت پشت سر گذارند و دارای مهارت های زبان انگلیسی کافی جهت ترجمه مقالات ISI ادبیات فارسی و نیز مقالات کنفرانسی ادبیات فارسی می باشند. مترجمان ادبیات فارسی گروه پویان علاوه بر ترجمه مقاله های ISI ادبیات فارسی، ترجمه پایان نامه ها، کتب و نیز سایر متون تخصصی مرتبط با رشته ادبیات فارسی را از فارسی به انگلیسی انجام می دهند.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه مقالات ISI ادبیات فارسی

با استفاده از خدمات ترجمه آنلاین پورتال پویان می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری اقدام به ارسال سفارش ترجمه خود نمایید. سایت پورتال پویان و یا سایر ابزارهای الکترونیک ما به صورت آنلاین امکان ارسال سفارش ترجمه را فراهم نموده اند تا زمان انجام سفارش ترجمه توسط مترجمین به حداقل ممکن رسد. جهت ارسال سفارش ترجمه مقالات ISI ادبیات فارسی و یا ترجمه متون تخصصی ادبیات فارسی خود عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری خود سفارش ترجمه را ارسال نمایید. می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه تخصصی را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه ملاحظه کنید.

هزینه ترجمه مقالات ادبیات فارسی از فارسی به انگلیسی

جهت آگاهی دقیق از قیمت ترجمه مقالات ISI ادبیات فارسی می توانید بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید. جهت جلب رضاییت مشتریان عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه فراهم شده است. در صورتی که هزینه ترجمه  از 50 هزار تومان بیشتر باشد، می توانید هزینه ترجمه ادبیات فارسی را به صورت قسطی پرداخت نمایید.

گارانتی ترجمه

ترجمه مقالات و ترجمه متون تخصصی ادبیات فارسی با ضمانت انجام می شود و در صورت بروز خطا، شامل گارانتی رفع نقص و اصلاح رایگان هستند. سفارشات ترجمه فارسی به انگلیسی که با پلن عالی انجام می شوند تا زمان چاپ مقاله شامل گارانتی بوده و در صورتی که مجله درخواست بازبینی زبان مقاله را داشته باشد، این کار به صورت رایگان انجام می گیرد.
 

 گروه ادبیات فارسی علاوه بر ترجمه مقالات فارسی ادبیات فارسی، ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی ادبیات فارسی را نیز انجام می دهد. ترجمه متون تخصصی ادبیات فارسی از انگلیسی به فارسی نیز توسط گروه مترجمان ادبیات فارسی پورتال پویان انجام می گیرد.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1506


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید