ترجمه متون تخصصی تربیت بدنی

پورتال پویان برای ترجمه متون تخصصی تربیت بدنی اقدام به تشکیل گروه مترجمان تربیت بدنی نموده است که یکی از خدمات این گروه ارائه ترجمه تخصصی متون تربیت بدنی می باشد. اعضای این گروه فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی بوده و به دلیل مهارت در زبان انگلیسی، ترجمه متون تخصصی را به صورت مفهومی انجام می دهند. مترجمان گروه تربیت بدنی آزمون های مترجمی پورتال پویان را با موفقیت پشت سر گذاشته و با توجه به مهارت و سابقه در امر ترجمه، در دو گروه مترجمان پلن خوب و پلن عالی تفکیک شده اند.

سفارش آنلاین ترجمه متون تخصصی تربیت بدنی

با استفاده از امکان ترجمه آنلاین متن تخصصی تربیت بدنی می توانید در هر لحظه و بدون نیاز به مراجعه حضوری نسبت به ارسال سفارش ترجمه متون تخصصی تربیت بدنی اقدام نمایید. کافی است در پروتال پویان ثبت نام کرده و سفارش ترجمه خود را برای ما ارسال نمایید.
برای ارسال سفارش ترجمه تخصصی تربیت بدنی خود عضو پورتال پویان شده و پس از ورود به صفحه شخصی، سفارش ترجمه خود را ارسال کنید. پس از ارسال سفارش ترجمه، هزینه و زمان تحویل ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید.

قیمت ترجمه متون تخصصی تربیت بدنی

جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و کاربران گرامی امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه متون  تخصصی تربیت بدنی در پورتال پویان فراهم شده است. در صورتی که هزینه ترجمه از 50 هزار تومان بیشتر باشد، در صورت تمایل می توانید هزینه ترجمه را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی دقیق از نرخ ترجمه تخصصی تربیت بدنی بخش تخمین هزینه و زمان را مشاهده نمایید.

 

گروه  تربیت بدنی علاوه بر ترجمه متون انگلیسی تربیت بدنی، ترجمه مقالات و متون فارسی رشته  تربیت بدنی و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی  تربیت بدنی را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات تربیت بدنی و بخش ویرایش مقالات انگلیسی تربیت بدنی را مشاهده نمایید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 2819


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید