ترجمه تخصصی مقالات تاریخ

ترجمه مقاله ISI تاریخ از فارسی به انگلیسی جهت ارسال به مجلات تخصصی رشته تاریخ توسط مترجمین پورتال پویان انجام می شود. می توانید نتایج حاصل از کار تحقیقاتی و یا پایان نامه خود را در قالب یک مقاله فارسی آماده نموده و ترجمه مقاله فارسی تاریخ خود را به مترجمان زبده رشته تاریخ ما بسپارید تا مقاله شما به صورت تخصصی و مفهومی به انگلیسی ترجمه گردد.

اعضای گروه مترجمان مهندسی تاریخ مترجمانی با رشته تاریخ و گرایش های مختلف این رشته می باشند که آزمون های مترجمی فارسی به انگلیسی ما را با موفقیت پشت سر نهاده و در زمینه ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات تخصصی تاریخ دارای تبحر لازم می باشند. به جهت شاخه های گسترده رشته مهندسی تاریخ، جهت ترجمه مقالات ISI تاریخ از مترجمان با گرایش های مختلف استفاده شده و ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات تاریخ به مترجمی با گرایش یکسان با موضوع مقاله و یا نزدیکترین گرایش به موضوع مقاله سپرده می شود.

هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی تاریخ

جهت جلب رضایت مشتریان و کاربران عزیز امکان پرداخت قسطی هزینه ترجمه فارسی به انگلیسی متون تخصصی تاریخ و همچنین هزینه ترجمه مقالات ISI تاریخ فراهم شده است. در صورتی که نرخ ترجمه متون تخصصی تاریخ از 50 هزار تومان بیشتر باشد، می توانید هزینه ترجمه متون تاریخ را به صورت قسطی پرداخت نمایید. جهت آگاهی دقیق از نرخ ترجمه متون تخصصی تاریخ می توانید بخش تخمین زمان و هزینه ترجمه را مشاهده نمایید.

ثبت سفارش آنلاین ترجمه مقاله تاریخ

جهت ارسال سفارش ترجمه مقالات ISI تاریخ و یا ترجمه متون تخصصی تاریخ خود عضو پورتال پویان شوید و از صفحه کاربری خود سفارش ترجمه متن تخصصی تاریخ را ارسال نمایید. می توانید فرایند ارسال سفارش ترجمه تخصصی را در بخش راهنمای ارسال سفارش ترجمه ملاحظه کنید.

 

 گروه تاریخ علاوه بر ترجمه مقالات فارسی تاریخ، ترجمه مقالات و متون انگلیسی رشته تاریخ و همچنین ویرایش نگارشی مقالات انگلیسی تاریخ را نیز انجام می دهد که برای مشاهده توضیحات مربوط به آن ها بخش های ترجمه انگلیسی به فارسی متون تخصصی تاریخ و ویرایش مقالات انگلیسی تاریخ را ملاحظه کنید.

امکان پرداخت قسطی هزینه های بالای پنجاه هزار تومان اعم از هزینه ترجمه یا ویرایش مقاله در پورتال پویان فراهم شده است.

تعداد بازدید : 1671


تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید