Skip Navigation Links

امکان دانلود مقاله ISI ترجمه شده فیزیک حالت جامد در پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) میسر شده است. عنوان فارسی و عنوان انگلیسی مقاله ISI فیزیک حالت جامد به همراه سایر مشخصات مقاله ISI فیزیک حالت جامد اعم از ناشر و نویسنده ، حجم و تعداد صفحات مقاله ISI ترجمه شده فیزیک حالت جامد در این لیست مقاله های ISI ترجمه شده فیزیک حالت جامد ارائه شده است. برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی فیزیک حالت جامد روی دکمه "دانلود رایگان مقاله انگلیسی" کلیک کنید. در صفحه ای که باز می شود علاوه بر امکان دانلود رایگان مقاله انگلیسی فیزیک حالت جامد می توانید چکیده انگلیسی مقاله ISI فیزیک حالت جامد و ترجمه فارسی آن را مشاهده نمایید. پس از  دانلود رایگان مقاله انگلیسی فیزیک حالت جامد در صورت تمایل می توانید اقدام به خرید ترجمه فارسی فیزیک حالت جامد نمایید. برای خرید ترجمه فارسی مقاله ISI فیزیک حالت جامد روی دکمه "خرید ترجمه فارسی و دانلود" کلیک نمایید. پس از تکمیل فرایند خرید می توانید ترجمه فارسی مقاله ISI فیزیک حالت جامد را دانلود نمایید.
لینک دانلود محصولات خریداری شده از جمله مقاله
ISI ترجمه شده فیزیک حالت جامد برای شما ایمیل می شود. لینک دانلود محصولات خریداری شده در ناحیه کاربری شما نیز فعال می شود. لیست مقاله های ISI ترجمه شده فیزیک حالت جامد در پایین همین صفحه آورده شده است.

تعداد بازدید : 18412


مقالات ترجمه شده فیزیک گرایش فیزیک حالت‌ جامد

لیست مقالات ترجمه شده فیزیک گرایش فیزیک حالت‌ جامد به شرح زیر است؛ همچنین می توانید از بخش جستجوی پیشرفته اقدام به یافتن مقالات ترجمه شده فیزیک گرایش فیزیک حالت‌ جامد نمایید.

Calculation of the internet tunneling in inhomogeneous field
محاسبه اثر تونل زنی درون باندی در میدان های غیریکنواخت
Application of Microplasma for NOx Removal
کاربرد میکروپلاسما برای حذف NOx

تخمین زمان و هزینه ترجمه، در این قسمت می توانید زمان و هزینه سفارش ترجمه خود را تخمین بزنید

کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
با انتخاب رشته مورد نظر خود می توانید مقالات ترجمه شده آن رو به صورت موضوع بندی شده مشاهده نمایید