مهندسی صنايع

هدف و دغدغه اصلی مهندسی صنایع افزایش بهره وری در سازمان هاست. مهندسی صنایع با به کارگیری اصول و تکنیک های مهندسی به بهینه سازی سیستم های موجود در سازمان پرداخته و به ایجاد سیستم های جدید کارا کمک می کند. سیستم های سازمانی شامل انسان، مواد، انرژی، اطلاعات و تجهیزات بوده و از این رو مهندسی صنایع نسبت به ساير كارشناسان مهندسي با گستردگي و تنوع كاري بيشتري مواجه است و عامل انسان یکی از مولفه های اصلی سیستمهای مورد مطالعه مهندسی صنایع را تشکیل میدهد. استفاده بهینه از منابع در دسترس، حیات اقتصادی سازمانها و موسسات تولیدی و خدماتی را در بازار رقابتی شدید جهانی تضمین می کند. مهندسی صنایع ابزار لازم برای حصول اهداف سازمانی را بطور فراگیر، سیستماتیک و کارا فراهم میآورد و این نشانگر نقش و اهمیت بالای مهندسی صنایع بعنوان موتور محرک حرکت سازمانهای امروزی است. 

گروه مهندسی صنایع پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) با هدف ارائه خدمات متنوع به دانشجویان، اساتید و فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع تشکیل شده است. هدف پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) ایجاد محیطی پویا، حرفه ای و علمی برای مهندسی صنایع است. در ادامه با گرایش های رشته مهندسی صنایع و خدمات پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) به مهندسی صنایع و گرایش های آن آشنا می شوید.


تعداد بازدید : 19139

گرایش های رشته مهندسی صنايع در مقطع کارشناسی - دپارتمان فنی و مهندسی

رشته و گرایش های مهندسی صنايع در مقطع دکترا - دپارتمان فنی و مهندسی


Skip Navigation Links
ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
نظرآباد -خیابان امام خمینی - نگارستان ۳۲ پلاک ۱۳
02166514366
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com