مدیریت جهانگردی

امروزه صنعت گردشگری به یکی از سودآورترین صنایع با ارزش افزوده بسیار بالا تبدیل شده است. صنعت گردشگری باعث رونق واحدهای تولیدی و خدمات وابسته به خود می شود. صنعت گردشگری موتور محرک هتلداری، حمل و نقل، صنایع دستی، صنایع غذایی و بسیاری از صنایع و خدمات دیگر است. علاوه بر رونق اقتصادی صنعت گردشگری باعث توسعه و تبادل فرهنگی نیز خواهد شد. متاسفانه سهم ایران از صنعت توریسم بسیار ناچیز است و این در حالی است که جاذبه های منحصر بفرد و ممتاز بسیاری در ایران وجود دارد. فارغ از سیاست های بین المللی در قبال ایران، ضعف های بسیاری در داخل ایران برای جذب گردشگر وجود دارد. مدیریت ضعیف، عدم ایجاد زیرساخت ها وعدم اطلاع از بایدها و نبایدهای صنعت گردشگری که امروز تبدیل به علمی جهانی شده، شاغلین این بخش و همچنین گردشگران داخلی و خارجی را می آزارد و سهم اندک ما را رقم می زند.

هدف اصلی در آموزش رشته مدیریت جهانگردی تربیت کارشناسان و مدیران جهانگردی است که با بهره گیری از روش های علمی به صورت عملی باعث افزایش سهم ایران از صنعت گردشگری شوند.

پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) تلاش می کند تا با فراهم نمودن محیطی پویا به تبادل علوم مربوط به مدیریت گردشگری کمک نماید.

آشنایی با سازمان های دولتی ایران، زبان انگلیسی- مكاتبات تخصصی، برنامه ریزی و سرپرستی گشت های جهانگردی، برنامه ریزی توسعه جهانگردی، فن راهنمایی و آشنایی با موزه های ایران دروس تخصصی رشته مدیریت جهانگردی را تشکیل می دهند.


تعداد بازدید : 17112

رشته و گرایش های مدیریت جهانگردی در مقطع کارشناسی ارشد - دپارتمان علوم انسانی


Skip Navigation Links
ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
نظرآباد -خیابان امام خمینی - نگارستان ۳۲ پلاک ۱۳
02166514366
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com