مهندسی مکانیک

مهندسی مکانیک به پیاده سازی علم فیزیک می پردازد و با استفاده از مفاهیم پایه فیزیک و ریاضی به بررسی و توصیف حرکات اجسام و نیرو های وارد بر آن می پردازد. یک مهندس مکانیک علاوه بر علم مکانیک باید بسیاری از علوم دیگر را یاد گرفته و بعضی از هنرها را نیز به دست آورده باشد. شاید بتوان گفت که رشته مهندسی مکانیک ، رشته تحلیل و طراحی سیستم‌های دینامیکی و استاتیکی است.

رشته مهندسی مکانیک موضوعات بسیار  زیادی را تحت پوشش قرار می دهد و از این رو شاید جامع ترین رشته مهندسی بشما بیاید. محاسبات‌ فنی‌، مدلسازی‌ و شبیه‌سازی‌، طراحی‌ و تهیه‌ نقشه‌ها، تدوین‌ روش‌ ساخت‌، تولید و آزمایش‌ تمامی‌ ماشین‌ آلات‌ و تأسیسات‌ موجود در دنیا، با تکیه‌ بر توانایی‌های‌ مهندسین‌ مکانیک‌ انجام‌ می‌گیرد.  

گروه مهندسی مکانیک پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) در نظر دارد تا با بهره گیری از توانمندی های علمی و فنی اساتید، مهندسین و دانشجویان رشته مهندسی مکانیک محیطی پویا در جهت تبادل دانش و تخصص رشته مهندسی مکانیک فراهم آورد. گرایش های رشته مهندسی مکانیک و خدمات پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) برای رشته مهندسی مکانیک در ادامه همین صفحه قابل مشاهده است.


تعداد بازدید : 16741

گرایش های رشته مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی - دپارتمان فنی و مهندسی


Skip Navigation Links
ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
نظرآباد -خیابان امام خمینی - نگارستان ۳۲ پلاک ۱۳
02166514366
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com