مدیریت اجرایی

رشته مدیریت اجرایی یا MBA یکی از جذاب ترین رشته های تحصیلات تکمیلی بوده و هدف آن تقویت و تجهیز توان علمی و مدیریتی  کادر مدیریت بخصوص در سطح اجرایی است. در حال حاضر بسیاری از دانشگاه های کشور و همچنین موسسات آموزشی مختلف اقدام به برگزاری دوره های MBA  می نمایند. ترکیب دانش تخصصی دوره کارشناسی و آگاهی به دانش و فنون مدیریت کارشناسی ارشد، از فارغ‌التحصیلان این دوره مدیریت اجرایی مدیران کارآمد و موثری می‌سازد که در افزایش کارآیی و رشد سازمان‌های اقتصادی- اجتماعی تأثیر بسزایی دارند.

دانش فنی مهندسین در دانشگاه ها به خوبی تقویت می شود اما توانایی اجرایی و مدیریتی مهندسین بستگی به توانمندی های ذاتی آنها دارد. رشته مدیریت اجرایی فرصتی است تا مهندسین رشته های مختلف، توان مدیریتی خود را تقویت نمایند. مدیریت اجرایی با جذب دانش آموختگان رشته های فنی مقطع کارشناسی و با تاکید بر مباحث کمی در مقطع کارشناسی ارشد، سعی بر آن دارد تا راهکارهایی نو برای تلفیق بازاریابی بین الملل ، تجارت الکترونیک و روش‌های رو به رشد کسب و کار برای ارتقاء سازمان ارائه نماید. مدیریت اجرایی با نگاهی کیفی و با به خدمت گرفتن ابزارهای مالی و اقتصادی، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و توسعه نوآوری ، سعی بر آن دارد تا سازمان را در جهت دستیابی به اهداف خود یاری نماید.

 

گروه مدیریت اجرایی پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) تلاش می کند تا یک محیط علمی و تجربی برای مدیران اجرایی و علاقمندان به رشته مدیریت اجرایی ایجاد نماید.


تعداد بازدید : 16997


Skip Navigation Links
ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
نظرآباد -خیابان امام خمینی - نگارستان ۳۲ پلاک ۱۳
02166514366
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com