مجموعه مهندسی منابع طبيعی

هدف رشته مهندسی منابع طبیعی تربیت کارشناسانی است که به صورت علمی به نگهداری، توسعه، احیا و بهره برداری اصولی از منابع طبیعی مبادرت ورزند. کشور نیمه بیابانی ایران با خشکسالی های پی درپی، سیل و زلزله گریبانگیر است. هر ساله منابع طبیعی از جمله، رودخانه ها، دریاچه ها، جنگلها و مراتع با بهره برداری غیر اصولی و یا بر اثر تغییر اکوسیستم آسیب جدی می بینند. هر چند که حفاظت از منابع طبیعی وظیفه همگانی است اما کارشناسان رشته مهندسی منابع طبیعی می توانند به صورت علمی به مواجه با اینگونه مشکلات پرداخته و در حفظ و نگهداری و احیای منابع طبیعی اقدام موثری نمایند.

رشته مهندسی منابع طبیعی شاخه های بسیار متنوعی دارد. برخی از شاخه های رشته مهندسی منابع طبیعی نیز چند گرایش دارد. برای سادگی در اینجا شاخه های مهندسی منابع طبیعی را به عنوان گرایش های مهندسی منابع طبیعی در نظر گرفته ایم. در ادامه با گرایش(شاخه)های رشته مهندسی منابع طبیعی بیشتر آشنا می شوید. 

گروه مهندسی منابع طبیعی پورتال آموزش و پژوهش دانشگاهیان (پویان) تلاش می کند تا با بهره گیری از ظرفیت های اساتید و کارشناسان مهندسی منابع طبیعی یک محیط علمی پویا برای تبادل علم و تجربه در زمینه مهندسی منابع طبیعی ایجاد نماید.


تعداد بازدید : 17529

گرایش های رشته مجموعه مهندسی منابع طبيعی در مقطع کارشناسی - دپارتمان کشاورزی


Skip Navigation Links
ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
نظرآباد -خیابان امام خمینی - نگارستان ۳۲ پلاک ۱۳
02166514366
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com