تلویزیون و هنرهای دیجیتالی

رشته تلویزون و هنرهای دیجیتالی یکی از رشته های گروه هنر می باشد. دوره کارشناسی رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتالی یکی از دوره های آموزش عالی است که به منظور آموزش و تربیت نیرو های انسانی مورد نیاز در تولید برنامه های تلویزیونی سازمان صدا و سیما برنامه ریزی شده است.

هدف رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتالی پرورش افرادی مسلط به علوم بصری و کارکردشان در تلویزیون و برنامه های تلویزیونی است. رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتالی از رشته های ارائه شده توسط صدا و سیما است که به تربیت افرادی با مهارت برای قوام بخشیدن به بخش های حیاتی سازمان ارائه شده است.

تلویزیون از مهم ترین و اصلی ترین رسانه های موثر در جهان است. در ایران نیز بسیاری از افراد بخش عمده ای از اوقات فراغت خود را با تلویزیون سپری می کنند. لذا توجه به نوع برنامه های تولیدی و استفاده از آخرین تکنولوژی در آنها یکی از اولویت های اصلی مسئولان سیما محسوب می شود.

رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال از رشته هایی است که با توجه به این اولویت ها شکل گرفته است. هدف از رشته کارشناسی تلویزیون و هنرهای دیجیتال تربیت نیروی فکر خلاق و آگاه در حوزه های گرافیک تلویزیونی و رایانه ای و انیمیشن رایانه ای برای ساخت برنامه های مختلف تلویزیونی می باشد.

قبلا رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال دارای دو گرایش گرافیک رایانه ای و انیمیشن رایانه ای بود و سرفصل این رشته نیز به همین شکل موجود است در حالی که در دفترچه کنکور ۹۴ این رشته بدون گرایش ذکر شده است.


تعداد بازدید : 1309


Skip Navigation Links
ترجمه متون تخصصی
ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه فارسی به انگلیسی
ترجمه متون تخصصی کلیه رشته های دانشگاهی یکی دیگر از خدمات تخصصی پورتال پویان می باشد.
ویرایش مقالات انگلیسی
ویرایش مقاله ISI
ویرایش مقاله انگلیسی و برطرف کردن اشکالات مربوط به زبان انگلیسی مقاله ازجمله اشتباهات گرامری یکی دیگر از خدمات پورتال پویان می باشد.
کتابخانه الکترونیک
دانلود مقالات ترجمه شده
جستجوی مقالات
دعوت به همکاری
تماس با ما
ستارخان - خیابان دهقان - کوچه پارسائیان - پلاک 32 - واحد 7
نظرآباد -خیابان امام خمینی - نگارستان ۳۲ پلاک ۱۳
02166514366
02645366417
09124893953
09124390688
09212827886
info[at]daneshgahi.com